Leuven - Verhuurd

Kenmerken

Adres:Leuven
Prijs:Verhuurd
Woon opp.:100 m²
Slaapkamers:2
Douchekamer:2
EPC:85,00KWh/m²/jaar
Energielabel:A
: Neen

Algemene informatie

Project AUGUST is gelegen in het historische stadscentrum van Leuven en werd op heden van A tot Z gerenoveerd. Er zijn 15 woonentiteiten in het totaal. De absolute top locatie in onmiddellijke nabijheid van winkels, faculteiten en tal van ontspanningsmogelijkheden maakt dit tot een perfecte uitvalsbasis.

Dit appartement beschikt over 2 ruime slaapkamers, 2 douchekamers en een private zuidwest georiënteerde tuin. Door de grote raampartijen en de frisse inrichting baadt het appartement in het licht. Indien gewenst kan het appartement al dan niet bemeubeld gehuurd worden.

De maandelijkse huurprijs bedraag 1.350 euro per maand + een provisie van 100 euro per maand voor het privatief verbruik van water, elektriciteit en verwarming.

Interesse? Contacteer ons voor bijkomende informatie en/of een bezoek ter plaatse.

016 40 60 20 // info@covas.be // www.covas.be


Kenmerken

Adres:Leuven
Prijs:Verhuurd
Woon opp.:100 m²
Slaapkamers:2
Douchekamer:2
EPC:85,00KWh/m²/jaar
Energielabel:A
: Neen


Volg ons

Delen op