Leuven - Verhuurd

Kenmerken

Adres:Leuven
Prijs:Verhuurd
Woon opp.:67 m²
Slaapkamers:1 (12 m²)
EPC:217,00KWh/m²/jaar
Energielabel:C
: Neen

Algemene informatie

Dit mooi appartement bevindt zich op het Rector De Somerplein, in het hart van de Leuvense binnenstad, en vlakbij openbaar vervoer, winkels, scholen en ontspanningsmogelijkheden. Het appartement werd erg mooi gerenoveerd met behoud van de gezellige authentieke elementen.

De lange inkomhal geeft toegang tot alle ruimtes, met eerst de slaapkamer (met terrasje), hierna de berging en de badkamer en ten slotte de keuken en de leefruimte. De slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het gebouw waardoor rustige nachten gegarandeerd zijn. Zowel de keuken als de badkamer werden recent zeer stijlvol gerenoveerd. Er is een lift in het gebouw en in de kelder bevindt zich nog een kelderberging. Het appartement wordt bemeubeld verhuurd, zoals te zien is op de foto’s.

De huurprijs bedraagt 950 euro per maand en er wordt een provisie gevraagd van 150 euro voor alle nutsvoorzieningen (gas, water en elektriciteit). Het appartement is onmiddellijk beschikbaar.

Interesse? Contacteer ons voor verdere vragen en/of een bezichtiging.

016 40 60 20 // info@covas.be // www.covas.be


Kenmerken

Adres:Leuven
Prijs:Verhuurd
Woon opp.:67 m²
Slaapkamers:1 (12 m²)
EPC:217,00KWh/m²/jaar
Energielabel:C
: Neen


Volg ons

Delen op